Obsah

4. virtuální návštěva ZOO

Typ: ostatní
4. virtuální návštěva ZOO Celoroční hra v ŠD

Je krásné jarní počasí, a proto jsme neváhali a opět se vydali na další virtuální návštěvu, v pořadí čtvrtou. Tentokrát to byla ZOO Dvůr Králové, která se přednostně orientuje na africká zvířata. Opět jsme se rozdělili do družstev, pozorně se podívali na videa a snažili se co nejvíce informací si zapamatovat. První úkol družstva plnila ve škole, hotový úkol každé družstvo odevzdalo a mohlo vystartovat do terénu za školou. Otázky byly ukryty a záchytným bodem pro hledání další otázky byl barevný fáborek. Všichni úspěšně dorazili do cíle, odevzdali splněné úkoly a těšili se na vrchol družinové akce – opečený špekáček!

 


Vytvořeno: 1. 4. 2022
Poslední aktualizace: 1. 4. 2022 12:43
Autor: Jana Jurtíková